Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:5 lipca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Karolina, Antoni, Filomena
A+ A A-

Informacja o numerach oraz granicach obwodów głosowania i wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Szczegóły do pobrania w załączeniu. 

Czytaj dalej...

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA GRYFIC.

Obwieszczenie Burmistrza Gryfic o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych w drugiej turze wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 12 lipca 2020 r.

Szczegóły obwieszczenia do pobrania w załączeniu.

Czytaj dalej...

Rozkład jazdy bezpłatnego transportu do lokali wyborczych w dniu drugiej tury Wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dn. 12.07.2020 r.

Szczegóły do pobrania w załączniku.

Czytaj dalej...

Program Priorytetowy Moja Woda.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie w odpowiedzi na liczne telefony i duże zainteresowanie Beneficjentów Programem Priorytetowym Moja Woda informuje, że nabór wniosków w ramach ww. Programu zostanie uruchomiony od dnia 1 lipca 2020 r.

Czytaj dalej...

Zakład ogłasza przetarg nieograniczony pisemny na sprzedaż pojazdów:

1. Ciągnik rolniczy, model - Ursus 360, rok produkcji – 1986, Cena minimalna – 15.000 zł
2. Samochód ciężarowy, model - FSC Lublin Żuk A-075, rok produkcji – 1980. Cena minimalna 4.000 zł
3. Przyczepa rolnicza jednoosiowa, model – AGROMET T-103, rok produkcji – 1992. Cena minimalna 3.000 zł.

Więcej informacji na stronie http://bip.zgk.gryfice.eu/

Czytaj dalej...

"Dobry Start - 300 dla ucznia" - Informacje.

Świadczenie dobry start przysługuje raz w roku na dziecko uczące się w szkole, aż do ukończenia przez nie 20. roku życia. Dzieci niepełnosprawne, uczące się w szkole, otrzymają świadczenie do ukończenia przez nie 24. roku życia.

Czytaj dalej...

Gryfickie Lato Muzyczne 2020 - zapraszamy!

Drodzy Gryficzanie i Szanowni Goście,

Od ośmiu lat, w okresie wakacji, w każdą niedzielę spotykaliśmy się w Ogrodzie Japońskim aby w plenerze posłuchać różnych gatunków muzyki i wokalu w wykonaniu artystów krajowych jak i zagranicznych.

Kontynuując muzyczne spotkania w plenerze, również i w roku 2020 zaplanowaliśmy kolejną edycję Gryfickiego Lata Muzycznego, bez którego wierni słuchacze nie wyobrażają już sobie niedzielnych popołudniowych spotkań w Ogrodzie Japońskim.

Czytaj dalej...

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pomocy administracyjnej w Świetlicy Wiejskiej w Borzyszewie, Baszewicach i Rzęsinie.
Szczegóły do pobrania w załączeniu.

Czytaj dalej...

W związku z postanowieniem Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 3 czerwca2020 r. w sprawie zarządzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na dzień 28 czerwca2020 r. uprzejmie informuję, że dnia 12 czerwca 2020 r. wydane zostało obwieszczenie Burmistrza Gryfic, informujące o numerach oraz granicach obwodów głosowania i wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28czerwca 2020 r. Proszę o szczególne zwrócenie uwagi na zmianę lokalu wyborczego obwodowej komisji wyborczej obwodu głosowania nr 11 obejmującego część miasta Gryfice, w tym ulice: Dworcową, Górską, Jasną, Kościuszki, Orzeszkowej, Ks. St. Ruta nr 1-12 i 83-100 oraz Wiejską zamiast Świetlicy Gryfickiego TBS Sp. z o. o. przy ul. Wiejskiej 8 w Gryficach aktualnie Przedszkole Nr 2 przy ul. 3 Maja 1 w Gryficach. Ponadto lokal wyborczy obwodowej komisji wyborczej obwodu głosowania nr 13obejmującego część miasta Gryfice, w tym ulice: Armii Krajowej, Cukrowniczą, Fabryczną, Koszarową, Litewską, Niekładzką, Nowy Świat, Marszałka Józefa Piłsudskiego, tak jak dotychczas Szkoła Podstawowa Nr 3, Budynek B przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 w Gryficach jednakże zamiast sali lekcyjnej w budynku głównym aktualnie sala gimnastyczna w budynku przynależnym. Pozostałe numery i granice obwodów głosowania oraz wyznaczone siedziby obwodowych komisji wyborczych bez zmian.

Burmistrz Gryfic

Andrzej Szczygieł

Czytaj dalej...

XXII sesja Rady Miejskiej w Gryficach.

Uprzejmie zawiadamiamy, że XXII sesja Rady Miejskiej w Gryficach zwołana została na dzień 30 czerwca 2020 /wtorek/ o godz. 10:00.

Porządek obrad w załączeniu.

Czytaj dalej...

Facebook

Facebook

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk