Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:17 grudnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta
A+ A A-

III sesja Rady Miejskiej w Gryficach.

Uprzejmie zawiadamiamy, że III sesja Rady Miejskiej w Gryficach zwołana została na dzień 18 grudnia 2018 r. (wtorek) godz. 10:00.

Rada obradować będzie w sali 101 Urzędu Miejskiego w Gryficach, Pl. Zwycięstwa 37.

Porządek obrad do pobrania w załączeniu.

Czytaj dalej...

Gryficki Dom Kultury oraz Zespół Wokalny "SWEETS" zapraszają na wyjątkowy koncert kolęd 15 grudnia o godz. 16:00 w kawiarni Gryfickiego Domu Kultury.

Czytaj dalej...

W roku 2018 Gmina Gryfice wzięła udział w VIII edycji Ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal" 2018, zgłaszając do konkursu Strefę inwestycyjną B. Zgłoszony teren zajął I miejsce w województwie zachodniopomorskim.

Czytaj dalej...

SPOTKANIE W SPRAWIE PROJEKTU Baltic Pipe.

W dniu 11 grudnia 2018 r. (wtorek) o godz. 13:00 w Urzędzie Miejskim w Gryficach w Sali Konferencyjnej (parter) odbędzie się spotkanie w sprawie nowoprojektowanego gazociągu wysokiego ciśnienia łączącego gazociąg podmorski z Krajowym Systemem Przesyłowym. Gazociąg jest realizowany w ramach Programu Baltic Pipe.

Udział w spotkaniu jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

Szczegóły do pobrania w załączeniu.

Czytaj dalej...

Burmistrz Gryfic informuje o rozpoczęciu w dniu 10.12.2018 r. konsultacji społecznych "Program współpracy Gminy Gryfice z organizacjami pozarządowymi na rok 2019"
Konsultacje zakończą się w dniu 24.12.2018 r.
Szczegóły do pobrania w załączeniu.

Czytaj dalej...

"Gryfickie Spotkanie Wigilijne" 14 grudnia 2018 r. na Placu Zwycięstwa w Gryficach.

W programie:
- godz. 12:00 - kiermasz świąteczny
- godz. 16:30 - Pierwsza Świąteczna Gryficka Parada Światła ulicami miasta w wykonaniu "RED SWING LOW" i "ZPiR TARANTULE" z Gryfickiego Domu Kultury
- godz. 17:30 - uroczyste rozświetlenie choinki
- godz. 18:00 - występy artystyczne (w wykonaniu uczniów i zespołów z gryfickich szkół i Gryfickiego Domu Kultury)
Ponadto:
- poczęstunek, żywa szopka, Święty Mikołaj, stoiska świąteczne

Czytaj dalej...

Sesja rady miejskiej - transmisja

Media

Czytaj dalej...

„GRYFICKIE SPOTKANIE WIGILIJNE 2018".

Burmistrz Gryfic zaprasza -
14 grudnia 2018 r. na Plac Zwycięstwa
w Gryficach, gdzie odbędzie się
„GRYFICKIE SPOTKANIE WIGILIJNE 2018".

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych handlowców, wystawców i rękodzielników do wystawienia swoich stoisk podczas trwania imprezy.

Informacje i zapisy pod nr telefonu:
91 384 26 88, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub bezpośrednio w sekretariacie Gryfickiego Domu Kultury,
do dnia 11.12.2018 r.

Czytaj dalej...

W związku z planowanym wejściu na roboty Wykonawcy COLAS Polska Sp. z o.o. i wprowadzeniu ruchu wahadłowego na odcinku Gryfice – Płoty, prosimy o zapozanie się z pismem załączonym do artykułu.

Czytaj dalej...

Burmistrz Gryfic na podstawie art.35 ust.1 i ust.2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity Dz.U. z 2018r. poz.121, ze zm.) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości na sprzedaż lub dzierżawę. Szczegóły w załączonych dokumentach.

Czytaj dalej...

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk