Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:28 marca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna
A+ A A-

OGŁOSZENIE Burmistrza Gryfic w sprawie konsultacji skierowanych do organizacji prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Gryfice

Zgodnie z Uchwałą Nr XXXI/304/2016 Rady Miejskiej w Gryficach ogłasza się konsultacje w formie składania stosownego kwestionariusza /Kwestionariusz organizacji przystępującej do realizacji zadania pt. „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez organizację zajęć, współzawodnictwa i imprez z zakresu kultury fizycznej oraz rekreacji dla mieszkańców Gminy Gryfice w roku 2018"/ będącego Załącznikiem Nr 2 do przytoczonej Uchwały.

Termin składania kwestionariuszy do dnia 01.02.2018 r. godz. 10:00 w Sekretariacie Gminy Gryfice p. 103, w wydziale promocji p. 328 lub elektronicznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

BURMISTRZ GRYFIC

/-/Andrzej SZCZYGIEŁ

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk