Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:31 marca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Balbina, Beniamin, Gwidon
A+ A A-

UROCZYSTE PRZEKAZANIE SZTANDARU ZWIĄZKU KOMBATANTÓW RP i BWP.

W dniu 03.04 2019r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Płotach odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru Oddziału Miejsko Gminnego Związku Kombatantów RP i BWP w Płotach przez Romualda Podmokły, wiceprezesa Oddziału Miejskiego Związku Kombatantów RP i BWP w Gryficach w ręce Wiesława Buchwał dyrektora ZSP im. Wincentego Witosa celem zachowania i dalszej opieki przez szkołę.

 

Poczet sztandarowy do przekazania sztandaru wystąpił w składzie: ppor. w st. sp. Władysław Czerniecki, st. chor. szt. Romuald Podmokły i st. chor. szt. Tadeusz Klatka.
Ppor. w st. sp. Władysław Czerniecki przejął sztandar, salutując nim. W tym czasie Dyrektor szkoły Wiesław Buchwał przykląkł, całując płat sztandaru, przejął sztandar i salutując nim przekazał dla uczniowskiego pocztu sztandarowego.

Dyrektor szkoły zadeklarował, że będzie obchodził się ze sztandarem z należytym szacunkiem , który będzie wystawiany z odpowiednimi honorami we wszystkich uroczystościach ważnych zarówno dla szkoły, jak i gminy Płoty.
Akt przekazania sztandaru podpisali: Romuald Podmokły – wiceprezes Zarządu Miejskiego Związku Kombatantów RP i BWP w Gryficach, Wiesław Buchwał dyrektor ZSP im. Wincentego Witosa w Płotach i ppor. w st. sp. Władysław Czerniecki członek Oddziału Miejsko Gminnego ZK RP I BWP w Płotach.

Po uroczystym przekazaniu sztandaru dla szkolnego pocztu sztandarowego wszystkim zgromadzonym za ich wkład i inicjatywę podziękowali : wiceprezes ZKRP i BWP Romuald Podmokły, członek Zarządu Powiatowego Gryfic Jan Trafny oraz Sekretarz Gminy Płot Elżbieta Ziółkowska.
Następnie delegacja Związku Kombatantów została ugoszczona w Urzędzie Miejskim przez burmistrza Radosława Mackiewicza oraz zastępcę burmistrza Edytę Podgórską. (Podrom)

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk