Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:6 czerwca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Dominika, Laura, Norbert
A+ A A-

UROCZYSTE SPOTKANIE W „DNIU KOBIET”.

W dniu 8 marca 2019r w kawiarni Gryfickiego Domu Kultury, odbyło się uroczyste, okolicznościowo integracyjne spotkanie członków Zarządu i Komisji Socjalno Zdrowotnej Koła nr 24 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego z kobietami z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.


Organizatorem uroczystego spotkania był Zarząd i Komisja Socjalno Zdrowotna Koła nr 24 Związku Żołnierz WP.
W spotkaniu, wzięło udział 18 Pań, wdów, po zmarłych żołnierzach zawodowych z terenu dawnego Garnizonu Gryfic oraz członkowie Zarządu i Komisji Socjalno Zdrowotnej Koła w osobach: Maria Chyla, Krzysztof Tokarczyk, Romuald Podmokły, Jerzy Dąbrowski, Mieczysław Marcinkowski, Eugeniusz Suteniec i Mirosław Wójciak. Honorowym gościem spotkania była pani Jadwiga Konkowska, wdowa po zmarłym, byłym długoletnim dowódcy 26 Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej Kraju, płk Michale Konkowskim.
Prezes Zarządu Koła Krzysztof Tokarczyk jako gospodarz spotkania, mile powitał uczestników spotkania a szczególnie Panie i złożył im najlepsze serdeczne życzenia zdrowia dużo zadowolenia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, rodzinnym I zawodowym. W swoim wystąpieniu poruszył również sprawy organizacyjne w Kole Związku Żołnierzy WP , oraz przedstawił członków Zarządu i Komisji Socjalno zdrowotnej. Omówił osiągnięcia członków w zakresie integracji środowiska rodzin wojskowych a w szczególności wdów po zmarłych żołnierzach zawodowych na terenie Gryfice. Po czym prezes z członkami Zarządu Koła wręczyli paniom piękne okolicznościowe różyczki.