Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:6 lipca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Łucja, Dominika, Teresa
A+ A A-

Uhonorowany przez Zarząd Wojewódzki Województwa Zachodniopomorskiego

Uchwałą Zarządu Wojewódzkiego Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie nr 1780/18 z dnia 28.09.2018r. w sprawie wyróżnień, został uhonorowany st. chor. sztab. w st. spocz. Jerzy Dąbrowski - sekretarz Koła nr 24 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego, Srebrną Odznaka „GRYF ZACHODNIOPOMORSKI" za szczególne zasługi w działalności społecznej na rzecz Województwa Zachodniopomorskiego.


W dniu 8.11.2018r. wyróżnienie to, w imieniu Prezydium Zarządu Wojewódzkiego Województwa Zachodniopomorskiego wręczył odznaczonemu, Jarosław Rzepa, wicemarszałek Sejmiku Zachodniopomorskiego i złożył mu serdeczne gratulacje z najlepszymi życzeniami dobrego zdrowia i pomyślności w życiu osobistym, rodzinnym i kolekcjonerskim oraz życzył dalszych sukcesów w działalności społecznej na rzecz Województwa Zachodniopomorskiego. (Mieczmar)

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk