Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:9 lipca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Weronika, Hieronim, Zenon
A+ A A-

WYJDŹ W ŚWIAT!

Choć wakacje dobiegają już końca,  mamy dla Was jeszcze jedną propozycję! To ostatnia okazja, by w sposób inny niż zwykle zakończyć wakacje i dać się porwać prawdziwej przygodzie! Chcesz przenieść się w inny świat, czy też wziąć udział w biegu patrolowym z nagrodami? Nic trudnego!

 Wystarczy, że weźmiesz udział w naszych propozycjach, a to przyniesie Ci wiele radości i uśmiechu! Siedzisz w domu i nie wiesz co ze sobą zrobić w ten wakacyjny czas? My mamy dla Ciebie odpowiedź! Związek Drużyn ZHP „Rega” realizuje projekt „Wyjdź w świat!”, w ramach którego zaprasza każde dziecko i młodego człowieka na dwie formy aktywnego spędzania czasu:


1. Przenieś się w świat, gdzie praktycznie nie ma ludzkości, a Ci, którzy pozostali na Ziemi niebawem będą musieli ją opuścić. Lub też… Stawiając czoło wielu niebezpieczeństwom ocalić Świat przed całkowitą zagładą! Czy uda się to właśnie Tobie? Sprawdź się w świecie, gdzie praktycznie nie istnieją wszelkie wartości i stań się prawdziwym bohaterem!

Zapraszamy młodzież w wieku od 13 roku życia do wzięcia w udziału grze fabularnej „Władca Światów” START: 27.08.2013r. (wtorek), godzina 12.00- Park miejski w Gryficach (scena naprzeciw wodospadu);

 2. Przemierzajcie ulice Gryfic w poszukiwaniu kolejnych punktów, gdzie czekają na Was  zadania wymagające nie tylko dobrej kondycji fizycznej, lecz również odrobiny sprytu i zwinności! Odnajdź wiadomość za pomocą odbiornika GPS, odczytaj zakodowaną wiadomość, sprawdź swoją kondycję na linach, działaj całą grupą! To tylko niektóre z punktów, które czekają na Ciebie w trakcie tego biegu. A na zakończenie… Ognisko z kiełbaskami i wręczenie nagród dla zwycięzców!

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 10 roku życia (w zespołach od 3 do 5 osób, w przypadku dzieci młodszych z opiekunem, starsi z pisemną zgodą rodzica/opiekuna na udział w biegu) do wzięcia udziału w biegu patrolowym z nagrodami!

START: 28.08.2013r. (środa), godzina 12.00- plac Zwycięstwa

 Zgłoszenia zarówno na grę fabularną, jak i na bieg patrolowy: drogą elektroniczną (zgłoszenie dostępne pod adresem: facebook.com/zd.rega.gryfice) oraz w formie papierowej (w Gryfickim Domu Kultury oraz Galerii i Muzeum „Brama”). Nie czekaj na ostatnią chwilę! Zgłoś się już dziś!

 Zadanie realizowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gryficach.

Facebook

Facebook

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk