Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 lipca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy
A+ A A-

OGŁOSZENIE o złożeniu oferty w trybie art. 19 a ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie i o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego

Burmistrz Gryfie informuje, że Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Nr 4 Gryfice
złożyło ofertę realizacji zadania publicznego pt. "Organizacja spotkań na temat szkodliwości picia
alkoholu, powikłań chorobowych związanych z cukrzycą oraz chorób układu krążenia".


Na podstawie art. 19 a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r. poz. 1817 t. j .) Burmistrz Gryfie uznając celowość realizacji zadania zamierza zlecić wyżej wymienionej organizacji powyższe zadanie publiczne z pominięciem procedury konkursowej.
Oferta złożona przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Nr 4 Gryfice spełnia warunki określone w art.l9 a ust.1 i 2 ustawy.
Informuję, że w myśl art. 19 a ust. 4 w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty można zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty. Uwagi należy zgłaszać pisemnie w godzinach pracy Urzędu
Miejskiego w Gryficach drogą elektroniczną na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub listownie na adres Urząd Miejski , Pl. Zwycięstwa 37 72-300 Gryfice.
Ogłoszenie wraz z ofertą zamieszcza się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Gryficach, na stronie internetowej www.gryfice.eu oraz na tablicy ogłoszeń.
Po upływie określ onego terminu oraz po rozpatrzeniu zgłoszonych uwag, Burmistrz Gryfie zawrze z wyżej wymienioną organizacją umowę o wsparcie realizacji zadania publicznego.

 

Szczegóły w załączonym dokumencie.

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*