Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:17 lutego 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Zbigniew, Julian, Łukasz
A+ A A-

AKTUALIZACJA STRATEGII ROZWOJU GMINY GRYFICE

Chcąc w pełni wykorzystać Państwa wiedzę oraz zaangażowanie w rozwój naszego Miasta, oddajemy w Państwa ręce ankietę, która posłuży do określenia, za pomocą analizy SWOT, najważniejszych aktualnych czynników dotyczących głównych wyzwań rozwojowych Gminy Gryfice. Dokonanie analizy poprzez identyfikowanie mocnych i słabych stron Gminy Gryfice oraz przeanalizowanie szans i zagrożeń wynikających z otoczenia pozwoli na sformułowanie celów strategicznych a w konsekwencji do wytyczenia kierunków rozwoju na najbliższe 15 lat.

Ankietę należy wypełnić w wersji elektronicznej w podziale na dwa obszary:

  1. Mocne i słabe strony rozwoju Gminy Gryfice
  2. Szanse i zagrożenia rozwoju Gminy Gryfice

Wpisując odpowiednie tezy/czynniki i nadając im znaczenie (wagi) – pod każdą tabelą zamieszczone zostały przykłady.

Wypełnioną ankietę należy odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub pocztą w terminie do 18 sierpnia 2014 r.

Na podstawie wszystkich otrzymanych od Państwa propozycji opracowane zostaną wyniki zbiorcze, które będą przedmiotem dyskusji na kolejnym spotkaniu zespołu roboczego ds. aktualizacji Strategii Gminy Gryfice , planowanych na wrzesień 2014 r.

Serdecznie dziękuję za współpracę i wypełnienie ankiety.

 

                                                                                                                 Z poważaniem,

                                                                                                                 Zastępca Burmistrza

                                                                                                                 Zbigniew Chabowski

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk