Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:21 września 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Hipolit, Mateusz, Daria
A+ A A-

KONFERENCJA PRASOWA BURMISTRZA GRYFIC ANDRZEJA SZCZYGŁA

Na czwartek, 31 lipca 2014 r. Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł już po raz drugi zaprosił przedstawicieli lokalnych mediów na „robocze śniadanie” w celu omówienia bieżących spraw gminy.

W spokojnej, rzeczowej atmosferze przedyskutowano przede wszystkim kwestie związane z przebiegiem letniego wypoczynku dzieci w gminie Gryfice. Ponadto szefowie miejskich instytucji związanych z kulturą przedstawili harmonogram wydarzeń kulturalnych na terenie gminy Gryfice do końca wakacji. Prawdopodobnie jeszcze w sierpniu na gryfickich Błoniach funkcjonować będzie kino plenerowe.

Burmistrz Andrzej Szczygieł odniósł się także do zasad funkcjonowania nowej pływalni, której otwarcie planowane jest już za kilka tygodni. Burmistrz zadeklarował dużą determinację w pozyskiwaniu kolejnych środków na budowę pływalni, co w żadnym stopniu nie zakłóci funkcjonowania basenu w bieżącym stadium.

Poruszono również kwestię Domu Pracy Twórczej, który od 15-go lutego został przejęty przez Gryficki Dom Kultury. W wyniku debaty pojawiły się różne koncepcje funkcjonowania obiektu.

Burmistrz zaprosił na kolejne spotkanie, które odbędzie się  14 sierpnia br.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk