Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 grudnia 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław
A+ A A-

UMOWA DOTACJI NA BUDOWĘ KOLEJNEJ DROGI W GMINIE GRYFICE

12 marca 2014 r. w Gryficach została podpisana umowa dotacji na budowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Skowrony o dł. 0,97 km na łączną sumę 241.012,31 zł.

Jest to następna pula środków z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego, która trafi do beneficjentów na budowę bądź przebudowę dróg dojazdowych do gruntów rolnych. W ubiegłym tygodniu członek Zarządu Jarosław Rzepa podpisał umowy o łącznej wartości 569 308,60 zł, które trafią do Świerzna, Węgorzyna, Powiatu Drawskiego oraz do naszej gminy.

Zgodnie z zapisami ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych, Marszałek Województwa jest dysponentem środków finansowych pochodzących z tytułu wyłączenia gruntów rolnych z produkcji rolniczej, które stanowią część budżetu województwa. Finansowaniem ze środków budżetu województwa objęte są: ochrona, rekultywacja i poprawa jakości gruntów rolnych oraz wypłata odszkodowań przewidzianych ustawą, w tym m.in. budowa i modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych.

 

 

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk