Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:4 lipca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Malwina, Teodor
A+ A A-

Gryfickie Lato Muzyczne 2020 - zapraszamy!

Drodzy Gryficzanie i Szanowni Goście,

Od ośmiu lat, w okresie wakacji, w każdą niedzielę spotykaliśmy się w Ogrodzie Japońskim aby w plenerze posłuchać różnych gatunków muzyki i wokalu w wykonaniu artystów krajowych jak i zagranicznych.

Kontynuując muzyczne spotkania w plenerze, również i w roku 2020 zaplanowaliśmy kolejną edycję Gryfickiego Lata Muzycznego, bez którego wierni słuchacze nie wyobrażają już sobie niedzielnych popołudniowych spotkań w Ogrodzie Japońskim.

 

Dlatego też stosując się do ograniczeń związanych z wciąż trwającą epidemią wirusa, na Organizatorze imprez kulturalnych spoczywa obowiązek wprowadzenia wytycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, a nas wszystkich obowiązek ich przestrzegania.

W związku z powyższym:

prosimy o zapoznanie się z wprowadzonym „Regulaminem imprezy" i stosowanie się do jego zapisów.
wszystkich słuchaczy przebywających w wydzielonej strefie obowiązuje wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia. Oświadczenie dostępne jest zarówno w wersji elektronicznej (poniżej), jak i papierowej (w Gryfickim Domu Kultury) lub będzie dostępne u Organizatorów w miejscu imprezy przed koncertem.

Regulamin imprezy plenerowej

GRYFICKIE LATO MUZYCZNE 2020

NIEDZIELNE KONCERTY W OGRODZIE JAPOŃSKIM

w reżimie sanitarnym spowodowanym COVID-19

(obowiązuje: od 05 lipca 2020r.)

Niniejszy regulamin został opracowany w trosce o bezpieczeństwo i zapewnienie komfortu korzystania z propozycji kulturalnych, których organizatorem jest Gryficki Dom Kultury w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i zastosowanie się do wskazanych w nim regulacji:

1. Wstęp na koncerty w ramach Gryfickiego Lata Muzycznego jest bezpłatny.

2. Koncerty odbywają w strefie wydzielonej taśmą w Ogrodzie Japońskim w niedziele lipca i sierpnia br. od godz.17: 00. Uczestnicy proszeni są o wcześniejsze przybycie przed planowanym koncertem.

3. Przed wejściem na wydarzenie plenerowe uczestnik zobowiązany jest do okazania wypełnionego i podpisanego oświadczenia, stanowiący załącznik do niniejszego regulaminu. Odmowa oznacza rezygnację z udziału w wydarzeniu.

4. Uczestnicy są zobowiązani do zakrywania ust i nosa oraz zachowania dystansu społecznego.

5. Miejsca siedzące (krzesła i ławki) są przygotowane z zachowaniem dystansu społecznego i dezynfekowane przed każdym wydarzeniem.

6. Dopuszczalna maksymalna liczba osób przebywających jednocześnie w wydzielonym miejscu koncertów do 150 osób. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany maksymalnej liczby uczestników, jeśli będzie tego wymagać charakter wydarzenia lub sytuacja epidemiczna.

7. Wejście i wyjście na teren koncertów odbywa się z zachowaniem dystansu społecznego.

8. Uczestnicy koncertów zobowiązani są do respektowania komunikatów i poleceń pracowników Gryfickiego Domu Kultury.

9. Udział w koncercie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

ORGANIZATORZY

Gryfickie Lato Muzyczne 2020 rozpoczynamy 5 lipca o godz. 17:00 w gryfickim Ogrodzie Japońskim występem pt. „Radosny Koncert" w wyk. Marii Radoszewskiej, Bartosza Utrackiego, Michała Wiśniewskiego, Bartosza Świątka i Krzysztofa Kołłątaja. W programie utwory Franka Sinatry, Andrzeja Zauchy, Nat King Cole'a, Czesława Niemena, Ireny Santor, Zbigniewa Wodeckiego.

Plan Gryfickiego Lata Muzycznego 2020:

05.07.2020 - „Radosny Koncert" - perły standardów polskich i zagranicznych

12.07.2020 - „W 80 minut dookoła świata" - Aquartet – kwartet smyczkowy

19.07.2020 - „Piosenka filmowa wczoraj i dziś" - koncert operetkowy

26.07.2020 - „Historia tanga" - zespół kameralny „MaKaMi"

02.08.2020 - „Muzyczny Przybornik Jeremiego" - Duo Milonga i Karol Wolski

09.08.2020 – JACKPOT - duet Kasia Buja i Maciek Kazuba

16.08.2020 - Koncert muzyki francuskiej - zespół kameralny „MaKaMi"

23.08.2020 - DUO PALMERAS - Jorge L. Valcarcel Gregorio, Maciej Kazuba

30.08.2020 - Koncert TRZECH TENORÓW - Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski, Mariusz Ruta

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk