Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:4 lipca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Malwina, Teodor
A+ A A-

Projekt "Zdalna szkoła" w Gminie Gryfice.

W miesiącach kwietniu i czerwcu br. Gmina Gryfice pozyskała środki na zakup 213 laptopów do zdalnej nauki w przerwie w zajęciach lekcyjnych w szkołach. Pierwsza partia 104 laptopów zakupiona z programu Zdalna Szkoła została przekazana uczniom i nauczycielom w kwietniu i maju. Obecnie czekamy na dostawę 109 laptopów dla rodzin wielodzietnych zakupionych w ramach programu Zdalna Szkoła+.


Wartość dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa nr I ,,Powszechny dostęp do szybkiego internetu", działanie 1.1 ,,Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach" dotyczące realizacji projektu grantowego pn. Zdalna Szkoła- wsparcie ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego wyniosła 80.000 zł.
W przypadku projektu grantowego pn. Zdalna Szkoła+, realizowanego również w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-20120 wartość dofinansowania dla Gminy Gryfice wyniosła 104.999,53 zł.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk