Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:5 czerwca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Kira, Bonifacy, Waleria
A+ A A-

CZAS POLONEZA – 3 MAJA 2020 GRYFICE.

Drodzy gryficzanie, nasze coroczne spotkania - „CZAS POLONEZA", realizowane już od kilku lat 3 maja na Placu Zwycięstwa, będące wyrazem szacunku i pamięci wobec dorobku i spuścizny naszych przodków - pierwszego w Europie aktu prawnego, ustalającego podstawy nowożytnego ustroju w Polsce, będącego dla nas symbolem i dowodem obywatelskiej mobilizacji i odpowiedzialności za Ojczyznę, ale również powodem do radości i dumy.

 

I jak co roku, również i w tym przygotowywaliśmy się aby piosenką, muzyką i tańcem uczcić 229 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, dla nas bardzo ważnego narodowego Święta.
Jednak w trosce o zdrowie nas wszystkich w tym roku #zostańwdomu i spędź z nami ten dzień online na naszej stronie www.gdk-art.net lub www.facebook.com/GryfickiDomKultury/

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Was propozycje i zaproszenie do wspólnego poloneza:
propozycja dla dzieci młodszych RYSUNKOWY POLONEZ!

"Brama Sztuk" zaprasza do zabawy plastycznej! Narysujcie (namalujcie) swoją rodzinę tańczącą poloneza, zróbcie zdjęcie rysunku i przyślijcie fotkę na nasz adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
w terminie do 30 kwietnia.
Z otrzymanych zdjęć połączonych w jeden filmik, stworzymy rysunkowy portret gryfickich rodzin tańczących ten piękny taniec i opublikujemy go na naszej stronie 3 maja.

Postarajcie się tak wykadrować zdjęcie, aby znalazł się na nim tylko rysunek. Pracę plastyczną podpiszcie swoim imieniem oraz podajcie swój wiek.

propozycja dla młodzieży i dorosłych „CZAS POLONEZA" - poloneza czas zacząć!

koniecznie 3 maja! zatańczcie poloneza w domu, ogrodzie lub na balkonie i sfilmujcie się, ewentualnie swoich bliskich. Prześlijcie filmik na nasz adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub wrzućcie bezpośrednio na naszego FB. Wszystkie Wasze filmiki będą na bieżąco zamieszczane na naszej stronie www.gdk-art.net

Do zobaczenia 3 MAJA!

Zapraszamy do wspomnień i chwili refleksji z poprzednich edycji „CZAS POLONEZA" https://www.facebook.com/GryfickiDomKultury/videos/267539974284879/

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk