Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:5 lipca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Karolina, Antoni, Filomena
A+ A A-

Biegaliśmy dla Niepodległej!

Blisko czterystu uczestników odmeldowało się na X odsłonie Gryfickiego Biegu Niepodległości, którego organizatorem było Stowarzyszenie Przyjaciół Gryfic przy współpracy Gminy Gryfice i Starostwa Powiatowego.

Mali, duzi, z dużym i małym peselem, samotnie, w zespołach i rodzinnie – Gryficzanie po raz kolejny uczcili Niepodległą w dziesiątym Gryfickim Biegu Niepodległości. – Świetna zabawa, okazja by budować w najmłodszych patriotyczne postawy, a także możliwość bycia we wspólnocie w tym szczególnym dniu – mówili uczestnicy poniedziałkowego biegu, na starcie którego stanęło blisko czterysta osób. Zawodnicy mieli do pokonania dystans niecałych dwóch kilometrów. Trasa wiodła parkiem, było trochę podbiegów i wymagających wysiłku odcinków. – Słyszałam jak jeden z ojców motywował córkę „ dasz radę, już połowa za nami, zobacz jak idzie ci świetnie, oddychaj". To budujący obrazek, bo z jednej strony bierzemy udział w czymś doniosłym i ważnym z drugiej robimy to razem z rodzinami, przyjaciółmi, znajomymi, sąsiadami – mówi pani Agnieszka, jedna z uczestniczek.
Po biegu, prócz pamiątkowego medalu uczestnicy mogli posilić się aromatycznym żurkiem, dla najszybszych biegaczy były puchary i dyplomy. Dwa z nich ufundował Burmistrz Gminy Gryfice.

Galeria

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk