Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 lutego 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian
A+ A A-

Zapraszamy na roboczą wystawę poplenerową Artystycznego Spotkania Przyjaciół.

Gryficki Dom Kultury zaprasza na roboczą poplenerową wystawę "Artystycznych Spotkań Przyjaciół Gryfice - Rybokarty 2019". Zapraszamy profesjonalistów, amatorów i pasjonatów malarstwa, fotografii i sztuki 23 sierpnia 2019 r. o godz. 17:00 do Rybokart (Pałac Ptaszynka).
Wstęp wolny.

 

W programie m.in. otwarcie roboczej poplenerowej wystawy ASP oraz występ Marii Radoszewskiej. Maria Radoszewska – skrzypaczka, skrzypaczka elektryczna, wokalistka.
Przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 7 lat w Szkole Muzycznej w Szczecinie, począwszy od gry na skrzypcach. W wieku 16 lat równolegle podjęła naukę drugiego kierunku – śpiewu solowego. W 2012 roku, bezpośrednio po ukończeniu Akademii Muzycznej w Gdańsku wróciła do Szczecina i rozpoczęła pracę w Operze na Zamku w Szczecinie jako skrzypaczka, gdzie pracuje do dnia dzisiejszego.
Swe umiejętności z zakresu gry muzyki solowej i kameralnej kształciła pod okiem prof. Mirosławy Pawlak, oraz podczas warsztatów z: prof. Tomaszem Tomaszewskim (Berlin), prof. Zygmuntem Markiem Kowalskim (Bruksela), prof. Michaelem Vaimanem (Kolonia), prof. Andrzejem Grudniem (Belgia), Quatuor Ébene (Francja), Fine Arts Quartet (USA). Współpracowała i występowała u boku takich artystów jak: Macy Gray, Kayah, Stanisław Tym.
Obecnie występuje na scenie indywidualnie i w zespołach: Fairy Ladies, String Girls Band i Liquid Melody wykonując muzykę klasyczną i rozrywkową.
Od sierpnia 2017 roku jest również właścicielką Agencji Koncertowej Violinist, w której zorganizowała i współorganizowała przeszło 100 koncertów na terenie województwa zachodniopomorskiego i Polski.

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk