Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:25 lutego 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Wiktor, Cezary, Zygfryd
A+ A A-

Wakacje w Bibliotece!

Od 19 do 30 sierpnia br. Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach zaprasza dzieci i młodzież do udziału w akcji pt. "Wakacje w bibliotece". Co to za akcja? Jest to kontynuacja wielu podobnych przedsięwzięć organizowanych przez Bibliotekę w poprzednich latach. Wspólnym mianownikiem jest tu naturalnie dziecko, które jest również najważniejszym elementem projektu. To im poprzez zabawę, w której wykorzystujemy nowoczesne narzędzia edukacyjne, przekazujemy wiedzę, która czerpiemy z książek. Zaś ciekawostki turystyczne nie zawsze oczywiste i powszechnie znane stanowią wisienkę na edukacyjnym torcie.

 

Pomysł, który zainicjowaliśmy przed rokiem, okazał się ciekawy i intrygujący co często w rozmowach wielokrotnie podkreślali rodzice. U podstawy co zrozumiałe jest książka jako źródło wiedzy. To do niej dobudowujemy resztę scenariusza, który realizujemy w czasie zajęć. A że powszechnie wiadomo, iż dobre pomysły należy pielęgnować, idąc tym tropem, postanowiliśmy zaprezentować naszych młodym przyjaciołom, najciekawsze miejsca w Polsce, których jak się okazuje nawet w najbliższej okolicy, nie brakuje. Polska, która jest najbliższa naszym sercom wciąż jest słabiej znana niż chociażby najpopularniejsze kierunki turystyczne tak szalenie popularne jak Italia, Bałkany czy Hiszpania. Wybór, którego dokonaliśmy, był więc przemyślany i naturalny. Wierzymy, że nasze zajęcia zainteresują ich i wzbudza nutkę ciekawości.

Co trzeba zrobić, by uczestniczyć w zajęciach? To proste. Wystarczy mieć 6 lat lub więcej i wykazać zainteresowanie. Następnie wypełnić ankietę, która będzie dostępna już wkrótce w „Dziale dziecięcym". I to tyle. O szczegółach jednak będziemy informować już wkrótce.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk