Logo
Wydrukuj tę stronę

"Gryfickie Lato Muzyczne 2019" - „Zaczarowany świat operetki i musicalu” - Operetka Poznań.

Zapraszamy na piąty koncert w ramach "Gryfickiego Lata Muzycznego", który odbędzie się 28 lipca o godz. 17:00 w Ogrodzie Japońskim w Gryficach. Koncert pt. „Zaczarowany świat operetki i musicalu" - Operetka Poznań.

 

To połączenie dwóch koncertów: gali operetkowej oraz przebojów musicalowych. W tym programie skondensowaliśmy największe hity rozbrzmiewające w teatrach muzycznych na całym świecie! Soliści wykonają najpiękniejsze arie ze znanych operetek, musicali, a także popularne szlagiery. Repertuar to znane i lubiane arie oraz duety ze znanych operetek i musicali.

Wystąpią:
Agnieszka Wawrzyniak
Anna Bajerska-Witczak
Klaudiusz Kapłon
Jarosław Patycki

Przed koncertem wystąpią solistki: Magdalena Wierzbicka i Julia Modrzejewska z ogniska muzycznego GDK pod kierownictwem Aleksandry Nieszporek, instruktora z Gryfickiego Domu Kultury.

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk