Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:25 lutego 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Wiktor, Cezary, Zygfryd
A+ A A-

Wystawa malarstwa cyfrowego "Postapokalipsa według Tomasza" - 13 czerwca 2019 r.

Gryficki Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa cyfrowego autorstwa Tomasza Panka pt. "Postapokalipsa według Tomasza". Wernisaż odbędzie się 13 czerwca (czwartek) 2019 r. o godz. 17:00 w Muzeum i Galerii "Brama" w Gryficach. Wystawa czynna - czerwiec/ lipiec 2019 r.

 

Tomasz Panek, urodzony w 1990 roku w Gryficach, absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, aktualnie żyjący i tworzący w Szczecinie.
Rysunek od zawsze sprawiał mu przyjemność, niezależnie od tego czy rysował na kartce z bloku czy na marginesie zeszytu podczas wykładów. Wciąż nie potrafi się zdecydować co do formy wyrazu, dlatego z jednej strony jest autorem dwóch części satyrycznego, ciepło przyjętego „Mało szczegółowego przewodnika po Szczecinie" z drugiej strony zajmuje się malarstwem cyfrowym, co zaowocowało serią "Szczecin 2200" ukazującym miasto w postapokaliptycznym wydaniu. Z trzeciej strony zaś jest autorem komiksu nawiązującego klimatem do noir pt.„Rzeźnik" w ramach wydania „Komiks Szczeciński", gdzie zilustrował historię Rzeźnika z Niebuszewa.
Podczas wernisażu „Postapokalipsa według Tomasza" zaprezentowane zostaną prace wykonane w technice malarstwa cyfrowego, które przedstawiają znane, istniejące w rzeczywistości lokacje w postapokaliptycznym wydaniu, wedle scenariusza, gdzie w wyniku narastających konfliktów wybucha wojna atomowa. Konsekwencją jest zupełnie nowa rzeczywistość, powstała w wyniku zniszczenia cywilizacji człowieka w formie jaką znamy dziś.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk