Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 lutego 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian
A+ A A-

"Dzień Dziecka - Akademia Cyrkowa".

Zapraszamy do udziału w imprezie przygotowanej przez Gryficki Dom Kultury pt. "Dzień Dziecka - Akademia Cyrkowa". Impreza odbędzie się 1 czerwca 2019 roku od godz. 14:00 na Placu Zwycięstwa w Gryficach, poprzedzona rajdem rowerowym o godz. 10:00.

 

Celem imprezy jest stworzenie atmosfery święta w tym specjalnym dniu oraz wykreowanie wielu okazji i pretekstów do zabawy i śmiechu.
Żonglerka, klaunada i trochę magii to przepis na całodniowy uśmiech dla każdego.

W programie:

- od godz. 10:00: "V Gryficki Rodzinny RAJD ROWEROWY" z Gryficką Grupą Rowerową "KORBA"
Start z Placu Zwycięstwa - ZBIÓRKA o 9:40.
Trasa: Gryfice - Rzęskowo - Przybiernówko - Grądy - Przybiernówko Kolonia - Gryfice (ok. 25 km).

DO POBRANIA: REGULAMIN RAJDU ROWEROWEGO
http://www.gdk-art.net/images/regulamin_rajdu_2019.pdf

DO POBRANIA: OŚWIADCZENIE DLA DZIECI 10-18 LAT - RAJD ROWEROWY
http://www.gdk-art.net/images/oswiadczenie_rajd_2019.pdf

(Prosimy o przygotowanie i przekazanie oświadczenia organizatorom w dniu imprezy)

- od godz. 14:00: "Kamil Żongler - pokazy magii cyrkowej": szczudlarze, hula-hoop, rola-bola, spektakl „Walizka-show", konkursy, zabawy, żonglerka i klaunada.

- ponadto: znakowanie rowerów, stoiska rękodzielnicze, promocyjne i handlowe.

Dzieci biorące udział w grach i zabawach otrzymają pamiątkowy medal.

Serdecznie zapraszamy!

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk