Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:9 lipca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Weronika, Hieronim, Zenon
A+ A A-

Pociąg do Pikniku – Poznaj Szczecin z POLREGIO!

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki wraz z POLREGIO przygotowali wyjątkową atrakcję dla tych, którzy planują w drugi majowy weekend przyjechać do Szczecina. Akcja „Pociąg do Pikniku" odbywa się w trakcie trwania Pikniku nad Odrą – największej plenerowej imprezy turystycznej na Pomorzu Zachodnim. Osoby, które przyjadą do Szczecina pociągiem POLREGIO 11 lub 12 maja będą mogły wziąć udział w BEZPŁATNYM zwiedzaniu miasta z przewodnikiem.


Ośmiu szczecińskich przewodników przygotowało wyjątkowe programy zwiedzania. Uczestnicy akcji przeniosą się w czasie podczas wycieczek „Szczecin –miasto kontrastów" oraz „Szczecin szlakiem PRL" i zobaczą miasto oczyma bohaterów kinowych hitów w trakcie spaceru „Szczecin w filmowym kadrze". Miłośnicy złotego trunku poznają historię lokalnego browarnictwa, o której opowie przewodnik prowadzący trasę „Szczecin z pianką". Dla rodzin z dziećmi polecamy wycieczkę „Szlakiem legend i historii prawdziwych", a dla miłośników pięknych starych budynków trasę „Architektura Szczecina". Niezwykłe historie szczecinianek przedstawią przewodniczki prowadzące wycieczki „Szczecin kolebką caryc" oraz „Szczecińskie kobiety".
W bezpłatnym zwiedzaniu mogą wziąć udział osoby, które w dniach 11 i 12 maja skorzystają z usług przewoźnika POLREGIO. Należy zachować bilet, aby później móc okazać go przewodnikowi. Na wycieczkę należy najpierw zapisać się przez formularz dostępny na stronie www.pikniknadodra.pl/pociagdopikniku. Pod tym adresem znajdują się także opisy tras i harmonogram wycieczek. Zapisy trwają do 9 maja. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zapisów.
Wszystkie trasy zwiedzania zaczynają się na Dworcu Głównym w Szczecinie i kończą na piknikowym stoisku POLREGIO na nabrzeżu Odry przy Wałach Chrobrego. Tam na uczestników akcji czekać będzie moc atrakcji w ramach Pikniku nad Odrą. Poznamy różne strony świata i ich smaki. Poszerzymy swoje muzyczne horyzonty i będziemy się świetnie bawić przy tanecznych występach na żywo. Napijemy się dobrego piwa i sprawdzimy, gdzie w tym roku najlepiej wybrać się na wakacje.
Główną częścią Pikniku nad Odrą są targi turystyczne „Market Tour", gdzie przedstawiciele branży turystycznej z kraju i zagranicy będą prezentować swoje produkty. Ponadto na uczestników czekają dodatkowe atrakcje, takie jak Festiwal Smaków Food Trucków, wesołe miasteczko, Wielkie Gotowanie (sobota), konkursy, strefa produktów regionalnych, koncerty czy Strefa Browarów.
Więcej informacji na temat akcji: www.pikniknadodra.pl/pociagdopikniku
Piknik nad Odrą: www.pikniknadodra.pl, www.facebook.com/pikniknadodra
Organizatorzy akcji:
Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki ZART Sp. z o.o., http://www.zart.pl
POLREGIO - Przewozy Regionalne, http://www.polregio.pl

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk