Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:6 lipca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Łucja, Dominika, Teresa
A+ A A-

Gryfice zapraszają do swojej przystani! Wypożycz kajak! Ruszaj na Regę!

Gryficka przystań czeka na amatorów wodnej przygody! Przez całą majówkę łącznie z weekendem przystań będzie czynna od godziny 11.00 do 19.00. Na miejscu można wypożyczyć kajak oraz rower wodny. - Zapraszamy Gryficzan a także zorganizowane grupy, które ruszą w weekend majowy na Regę! - mówi Stanisław Hołubczak, dyrektor Zakładu Usług Komunalnych, który administruje m.in. przystanią miejską!

W trakcie majówki przystań będzie otwarta codziennie, następnie w każdy weekend w godzinach od 11.00 - 19.00. Od sezonu letniego znów będzie można korzystać z dobordziejstw przystani codziennie. Nad wodą będzie dyżurować ratownik, który pomoże zwodować sprzęt i będzie czuwał nad bezpieczeństwem kajakarzy. - Zapraszamy Gryficzan już od 1 maja przez całą majówkę z sobotą i niedzielą włącznie, czekamy także na zorganizowane grupy, które mogą zaplanować przystanek w Gryficach. Oferujemy możliwość rozbicia namiotu, skorzystania z sanitariatów, jest miejsce na grilla - mówią administratorzy przystani, zapraszają jednocześnie w każdy weekend pomajówkowy.
Wypożyczenie kajaka
- 5 zł 1 godzina
- 30 zł - cała doba
- 2 osoby - 50 zł
Warunkiem wypożyczenia sprzętu jest przedstawienie dowodu osobistego
Rower wodny
- 8 zł 1 godzina.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk