Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 listopada 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Aniela, Klaudyna, Roman
A+ A A-

Eksplozja mocy na Paradzie Świateł w Gryficach.

Miasto płonące tysiącem migoczących świateł. Świąteczny duch na ulicach Gryfic zjednoczył ludzi w jednym rytmie. – To była eksplozja dobrej energii – mówią Gryficzanie, którzy wzięli udział w pierwszej Paradzie Świateł w Gryficach.

To wyjątkowe widowisko, którego inspiratorem była Młodzieżowa Orkiestra Red Swing Low oraz Zespół Piosenki i Ruchu Tarantule towarzyszyło Gryfickiemu Spotkaniu Wigilijnemu. – Nasza Orkiestra Red Swing Low uczestniczyła w podobnej paradzie w Hiszpanii, stąd pomysł, by podobne przedsięwzięcie przeszczepić na gryficki grunt. Jesteśmy zaskoczeni tak dobrym odbiorem i tak dużą ilością uczestników. Mam nadzieję, że inicjatywa na stałe przyjmie się w naszym świątecznym kalendarzu – mówił podczas gryfickiego spotkania wigilijnego, burmistrz Andrzej Szczygieł.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk