Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 sierpnia 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Róża, Apolinary, Filip
A+ A A-

I MIEJSCE GMINY GRYFICE W KONKURSIE „Grunt na medal”.

W roku 2018 Gmina Gryfice wzięła udział w VIII edycji Ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal" 2018, zgłaszając do konkursu Strefę inwestycyjną B. Zgłoszony teren zajął I miejsce w województwie zachodniopomorskim.

 

4 grudnia w Warszawie na konferencji, której organizatorem była Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. w imieniu Burmistrza Gryfic odebrano zwycięską statuetkę. W konferencji udział wzięli przedstawiciele Samorządu (marszałkowie województw, prezydenci miast, burmistrzowie i wójtowie zwycięskich gmin), regionalnych Centrów Obsługi Inwestora, Specjalnych Stref Ekonomicznych oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz media ogólnopolskie i lokalne.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk