Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 lipca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy
A+ A A-

Koncertem poezji śpeiwanej Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach zakończyła koncertowy rok

Pięknie i wzruszająco zakończyła się w piątkowy wieczór 8 grudnia 2017 r. tegoroczna koncertowa scena w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gryficach. Tego dnia w ostatnim w tym roku koncercie wystąpiło tu zaprzyjaźnione rodzinne trio Julia, Danusia i Krzysztof Kolanek, które jak przystało na przyjaciół biblioteki ze skromnością w głosie, ogromną siłą akustycznych gitar oraz skrzypiec, które im towarzyszyły zabrali obecnych gości w muzyczną podróż od Mazur po Bieszczady.

Koncert poezji śpiewanej w czasie, którego nie zabrakło wakacyjnych akcentów, tak charakterystycznych dla lata kojarzącego się z muzyką przy ognisku wypełniły również wspomnienia, które co tu dużo mówić doskonale wkomponowały się w grudniowy zimowy biblioteczny wieczór dając przy okazji, słuchającym go dużo radości i satysfakcji, co podkreślali w rozmowach tuż po jago zakończeniu. Wartym uwagi jest również fakt, że po raz pierwszy Biblioteka transmitowała swoje wydarzenie na żywo poprzez profil FB. Otwierając tym samym zupełnie nowy rozdział w swojej najnowszej historii, o czym informował dyrektor placówki pan Przemysław Kubalica.

Jesteśmy w fazie testowania pomysłu. Pragnąc poznać opinie osób, które obserwują to, co się u nas dzieje. Głęboko do serca wzięliśmy sobie propozycje i pomysły naszych czytelników. Chcąc także dać szansę na uczestnictwo nawet to wirtualne w wydarzeniach, które organizujemy. Wprawdzie nie każdy koncert będzie można zobaczyć w sieci jest to, bowiem związane z ograniczeniami, ale na pewno będziemy się starać by była to większości z nich. Zważywszy także, że przyszły rok będzie dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gryficach wyjątkowy, bowiem obchodzić będziemy 70 lecie powstania już dziś zapraszam, więc na kolejne relacje obiecując, że okazji do podglądania naszej pracy na żywo będzie już wkrótce znacznie więcej.

Na zakończenie zapraszamy również, w przypadku gdybyście jeszcze nie mieli okazji wysłuchania piątkowego koncertu do wizyty na profilu FB Biblioteki, gdzie odnajdziecie jego obszerne fragmenty.

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*