Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 lipca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy
A+ A A-

Zakończenie projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności strefy C „przy Redze"

Gmina Gryfice zakończyła i przystąpiła do rozliczenia projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności strefy C „przy Redze" poprzez rozbudowę infrastruktury technicznej – Gmina Gryfice" w Gryfickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Teren strefy obejmuje 17,75 ha i został utworzony z 85% wsparciem ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014–2020.

Przedmiotem projektu było uzbrojenie w media terenów inwestycyjnych wraz z budową drogi wewnętrznej na obszarze strefy przemysłowej „C" przy ul. Piłsudskiego w Gryficach. W ramach kompleksowego przygotowania terenów inwestycyjnych wybudowano sieć wodociągową, sieć kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią ścieków, sieć kanalizacji deszczowej wraz z osadnikiem zawiesin, stację transformatorową wraz z przyłączem energetycznym i transformatorem, drogę wewnętrzną wraz z placem manewrowym oraz zjazd z drogi wojewódzkiej.
Celem głównym projektu jest zapewnienie lepszych warunków do rozwoju MŚP poprzez zwiększenie atrakcyjności i dostępności strefy przemysłowej C „przy Redze" w Gryficach dzięki jej kompleksowemu uzbrojeniu. Celem szczegółowym jest zwiększenie powierzchni uzbrojonych terenów inwestycyjnych i dostosowanie oferty terenów inwestycyjnych do oczekiwań inwestorów.

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*