Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 lipca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy
A+ A A-

Zpraszamy do udziału w ankiecie dot. Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Gryfice

Szanowni Państwo!
W związku z trwającymi pracami nad przystąpieniem do sporządzenia Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Gryfice (na podstawie uchwały Nr XXIV/220/2016 z dnia 22 czerwca 2016 r. zmienionej uchwałą Nr XXXVII/381/2017 z dnia 20 lipca 2017 r.) Burmistrz Gryfic zaprasza Państwa do uczestnictwa w pracach projektowych nad tworzonym dokumentem.
Prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety. Ankiety należy złożyć w formie papierowej w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Gryficach, w formie elektronicznej przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub wysłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Gryficach, ul. Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, w terminie do dnia 15.12.2017 r.

Celem badania jest poznanie Państwa opinii w zakresie potrzeb i oczekiwań co do rozwiązań z zakresu planowania przestrzennego na terenie miasta i gminy Gryfice. Wyniki badania będą wzięte pod uwagę przy podejmowaniu decyzji planistycznych na etapie prac.
Dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety.

 

Ankietę znajdą Państwo w załączeniu.

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*