Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 lipca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy
A+ A A-

OGŁOSZENIE o złożeniu oferty w trybie art. 19a ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie i o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego

Burmistrz Gryfie informuje, że Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gryficach, złożyło ofertę realizacji zadania publicznego pod nazwą "Seniorzy pełni życia - działania na rzecz osób w wieku emerytalnym" polegającym na przeprowadzeniu cyklu zajęć mających na celu wypełnienie czasu wolnego, rozwijanie pasji i zdrowego stylu życia.

Na podstawie art. 19 a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r. poz. 1817 t.j. Burmistrz Gryfic uznając celowość realizacji zadania zamierza zlecić wyżej wymienionej organizacji powyższe zadanie publiczne z pominięciem procedury konkursowej.
Oferta złożona przez Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gryficach spełnia warunki określone w art.l9a ust. 1 i 2 ustawy.
Informuję, że w myśl art.l9 a ust. 4 w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty można zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty. Uwagi należy zgłaszać pisemnie w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Gryficach drogą elektroniczną na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub listownie na adres Urząd Miejski , Pl. Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice.
Ogłoszenie wraz z ofertą zamieszcza się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Gryficach, na stronie internetowej www.gryfice.eu oraz na tablicy ogłoszeń.
Po upływie określonego terminu oraz po rozpatrzeniu zgłoszonych uwag, Burmistrz Gryfie zawrze z wyżej wymienioną organizacją umowę o wsparcie realizacji zadania publicznego.

Burmistrz Gryfic

Andrzej Szczygieł

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*