Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:5 czerwca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Kira, Bonifacy, Waleria
A+ A A-

PUCHAR BURMISTRZA GRYFIC W RĘKACH SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ "DIEGO"

W piątek 10 maja br. o godz. 17.00 na Orliku przy Gimnazjum nr 2 w Gryficach odbył się Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci z okazji 68. rocznicy zakończenia II wojny światowej o Puchar Burmistrza Gryfic. Do turnieju zgłosiły się następujące drużyny: Rega Trzebiatów I, Rega Trzebiatów II, Diego Gryfice I, Diego Gryfice II i jedna drużyna z Płotów Polonia.

Nad Gryficami godzinę przed turniejem przeszła potężna ulewa zalewając boisko, które w tym momencie nie nadawało się do rozegrania meczy. Po konsultacjach z trenerami rozegrano mecze, ale ze względu na śliskie boisko zachowano ostrożność, aby nie było kontuzji. Wszystkie drużyny grały miedzy sobą systemem każdy z każdym 2x8 minut, a mecze sędziował organizator rozgrywek Wiesław Pietrzak. Mimo kałuż na boisku mecze dostarczyły rodzicom dużo emocji. Gospodarze Turnieju Szkółka Piłkarska „DIEGO” wystawiając dwie drużyny starszą i młodszą nie spodziewała się, że w meczu o III miejsce młodsza drużyna grając z Regą II Trzebiatów wygra 3:0 po kapitalnej grze Oskara Michalonka. Drużyna Diego I zajęła I miejsce a po drodze pokonała swoich młodszych kolegów 6:1, następnie pokonali Polonię Płoty 7:1, Regę II Trzebiatów 7:0 i remisując 1:1 z pierwsza drużyną Regi zapewnili sobie zwycięstwo i Puchar Burmistrza Gryfic.

Skład drużyny:

Mikołaj Budziak, Miłosz Smal, Maciej Jartym, Olaf Sibora, Oskar Michalonek, Jakub Pietrzak, Jakub Szram, Mieszko Podsiadłowski, Szymon Wysocki, Jakub Wąsik, Szymon Lemański, Jakub Pietrzak. Opiekun drużyny: Wiesław Pietrzak.

Wiesław Pietrzak zaprasza w piątek 17 maja br. o godz. 17.00  na Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla młodzieży .

W sobotę 18 maja br. o godz. 10.00 na Orliku przy Gimnazjum nr 2  odbędzie się międzynarodowy mecz piłki nożnej dzieci pomiędzy Szkółką Piłkarska „DIEGO” a zaproszonymi drużynami z  Niemiec.

 

Informacja i zdjęcie: Karolina Pietrzak

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk