Logo
Wydrukuj tę stronę

DRUŻYNA Z NOWIELIC TRIUMFUJE

Na orliku przy Gimnazjum Nr 2 w Gryficach w piątek 3 maja br. o godz. 17.00 z okazji Święta 3 Maja rozegrano Turniej Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich, w którym za zajęcie I miejsca był puchar ufundowany przez Burmistrza Gryfic Andrzeja Szczygła. Do rywalizacji przystąpiły następujące drużyny: Kurasie, Darmowe 3 punkty, Fc Gdyńska i Nowielice.
Tym razem organizator i sędzia Wiesław Pietrzak oznajmił drużynom, że każda drużyna będzie grać z każdą po 18 minut, a wygra ta, która będzie miała najwięcej punktów. Już pierwszy mecz dostarczył zgromadzonym kibicom wiele emocji, ponieważ spotkały się drużyny z Nowielic i Kurasie, które pokazały szybkie akcje i wielkie zaangażowanie w walce o piłkę. Zwycięska okazała się drużyna z Nowielic. Zespół Fc Gdyńska i Darmowe 3 punkty w derbach osiedla stoczyły ze sobą piłkarską bitwę i ku uciesze kibiców pierwszy raz Darmowe 3 punkty wygrali 2:1 i zajęli 3 miejsce. Ostatnie miejsce zajęła drużyna Fc Gdyńska, która w ostatnim meczu zremisowała z zwycięzcami całego turnieju. Mimo święta i słonecznej pogody drużyny, które zgłosiły się do turnieju pokazały coraz lepsze zgranie, a wygrała niespodziewanie drużyna z Nowielic i tam też trafił puchar ufundowany przez Burmistrza Gryfic.
Wyniki: Kurasie - Nowielice  2:3 Darmowe 3 punkty -  Fc Gdyńska  2:1 Kurasie - Fc Gdyńska 3:1 Darmowe 3 punkty - Nowielice  0:2 Kurasie - Darmowe 3 punkty   6:2 Nowielic -  Fc Gdyńska  3:3
Info: Karolina Pietrzak
© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk