Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:21 lutego 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Eleonora, Feliks, Kiejstus
A+ A A-

DZIECI Z RUTA WYGRYWAJĄ TURNIEJ

W sobotę 4 maja br. o godz. 12.00 na orliku przy Gimnazjum Nr 2 rozegrano Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla dzieci. Organizatorem rywalizacji było Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Uśmiech”, a przeprowadził je Wiesław Pietrzak, który przedstawił drużynom reguły i zasady Turnieju. Mecze rozgrywano każdy z każdym 2x13 minut. Do rywalizacji zgłosiły się następujące drużyny: Ulica Ruta, Kiszonka Stanisława, Fc Bronx i Fc Danon.

 

Dla wszystkich dzieci były napoje i słodkości. Mecze były zacięte i mimo przetasowań składów w drużynach wygrała drużyna Ulica Ruta-  strzelając przeciwnikom 15 bramek nie tracąc żadnej. Drugie miejsce zajęły dzieci z drużyny Fc Danon pokazując wszystkim, że mecze gra się do ostatniego gwizdka mimo straconych goli. Trzecie miejsce zajęła najstarsza drużyna- Fc Bronx, która przez kłótnie między sobą przegrała mecze i nie wyciągnęła żadnych wniosków. Ostatnie miejsce przypadło najmłodszej drużynie Kiszonce Stanisława, która mimo przegranych meczy zostawiła dużo zdrowia biegając za piłką.
Turnieje dla dorosłych odbywają się na orliku co dwa tygodnie w piątki a dla dzieci w soboty serdecznie zapraszany wszystkich do rywalizacji.

Wyniki:

Kiszonka Stanisława-Ruta   0:8 

Fc Danon - Fc Bronx   2:1

Kiszonka Stanisława-  Fc Bronx   0:6

Fc Danon -  Ruta  0:3

Kiszonka Stanisława  - Fc Danon   0:4   

Ruta -  Fc Bronx   4:0     

Info: Karolina Pietrzak

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk