Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 lutego 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian
A+ A A-

UCZNIOWIE GIMNAZJUM NR 1 NA FESTIWALU JĘZYKA ANGIELSKIEGO W GIMNAZJUM PRIMUS W SZCZECINIE

Jak co roku, uczniowie Gimnazjum Nr 1 w Gryficach 22 lutego 2013 r. uczestniczyli w konkursach zorganizowanych w ramach Festiwalu Języka Angielskiego przez Gimnazjum Języków Obcych i Informatyki „Primus” w Szczecinie.

Hasło tegorocznej imprezy brzmiało: „W szkocką kratkę”. Uczniowie wielu szkół naszego województwa konkurowali w czterech kategoriach: artystycznej (występy wokalno-muzyczne i recytacje), plastycznej, gramatyczno-leksykalnej oraz tematycznej, związanej z historią, kulturą, geografią i dniem codziennym Szkocji. Uczniowie gryfickiego gimnazjum uzyskiwali dobre miejsca w zmaganiach Festiwalu już w poprzednich latach. Tak było i tym razem. W konkursie języka angielskiego uczennica Magdalena Węsek z klasy I B uzyskała trzecią lokatę, zdobywając z testu 42 punkty na 50 możliwych. Tylko dwie punktacje; 44 punkty i 43 punkty, były wyższe od osiągniętego przez Magdę wyniku. W teście na temat Szkocji Katarzyna Przęzak z klasy III A uzyskała ósmą lokatę, a Karolina Kulig, uczennica tej samej klasy, znalazła się tuż za Kasią, uzyskując dziewiątą lokatę. Wszystkie reprezentantki gryfickiej szkoły lubią uczyć się języka angielskiego i systematycznie uczęszczają na zajęcia koła przygotowującego do konkursów i olimpiad, co przynosi widoczne rezultaty w postaci wielu sukcesów.

Gratulujemy bardzo dobrych wyników i życzymy powodzenia w dalszej nauce języka angielskiego!

info: Iwona Krasowska /opiekunka koła języka angielskiego/

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk